Zieleń w przestrzeni biurowej

Przez Agnieszka, 03/23/2015 - 00:00

Według Environmental Protecion Agency oraz Center for Disease Control and Protection jednym z największych zagrożeń dla zdrowia człowieka jest zanieczyszczenie powietrza w pomieszczeniach zamkniętych. Liczne badania wykazały, że duży wpływ na zmniejszenie zanieczyszczenia mają rośliny doniczkowe. Po przeprowadzonych testach NASA stworzyło listę roślin oczyszczających powietrze w pomieszczeniach. W miastach ludzie spędzają w pomieszczeniach zamkniętych nawet 90% czasu.

Marmil to...

Przez Agnieszka, 04/15/2015 - 00:00

Firma Marmil powstała aby dostarczać donice w nowoczesnej formie. 

Głównym założeniem jest sprostanie wymaganiom Klientom nastawionym na niebanalność formy, jakość i styl.

Każda z donic jest ręcznie wykonana z naturalnych surowców jakim jest laminat poliestrowo- szklany. Precyzyjna i czasochłonna produkcja przekłada się, na bardzo wysoką jakość produktów.

Donice Marmil dopasowane do Klienta... kolory, wzory, mat czy połysk? :)

Przez Agnieszka, 05/18/2015 - 21:02

Doniczka musi dopasować się do wnętrza. W następnej kolejności trzeba wziąć pod uwagę kwiat jaki w niej będzie, ale to wszystko to naczynia połączone.

Każdy Klient ma swoje upodobania jeden lubi wysoki połysk, a drugi mat. Marmil stara się dopasować swoje produkty właśnie do oczekiwań dlatego, jesteśmy otwarci i nigdy nie mówimy nie ;)

System zmiany kwiatów w donicach - Marmil

Przez Agnieszka, 07/22/2015 - 12:56

Donica biała alpha i donica beżowa lambda udekorowane bukszpanem (sztucznym).

 1_0.jpg

Zaleta rozwiązania to szybkość instalacji -> kładziemy bukszpan na otwór donicy i gotowe Emotikon smile Donice Marmil zostały zaprojektowane z myślą o systemie "replace" tz. w każdej chwili można wyjąć doniczkę znajdująca się wewnątrz i włożyć kolejną.